Nawierzchnie sportowe
  • Polski
  • English

Oferta

Izolacja akustyczna | Wibroizolacja

Izolacja akustyczna | Wibroizolacja

Od samego powstania, firma Isolgomma postawiła sobie za cel rozwój produktów i rozwiązań, do wielu spotykanych problemów hałasu w celu poprawy jakości naszego życia. Rozwój produktów i przykładanie specjalnej uwagi do komfortu i otaczającego nas środowiska, zainspirowało firmę Isolgomma do zaprojektowania i produkcji rozwiązań, chroniących przed hałasem i drganiami, pochodzącymi od transportu drogowego i szynowego.


Dzisiaj Isolgomma jest punktem odniesienia dla opracowywania rozwiązań przyjaznych środowisku oraz produkcji wysokiej jakości produktów, które z całą pewnością przyczynią się do poprawy poziomu życia w budynkach oraz transporcie. Dzięki swojemu zaangażowaniu, Isolgomma osiągnęła wiodącą pozycję zarówno na rynku włoskim, jak i na pozostałych rynkach europejskich. Do tej pory zainstalowano już ponad 50 milionów metrów kwadratowych produktów marki Isolgomma.


W przyszłości Isolgomma będzie nadal inwestować i tworzyć innowacyjne rozwiązania. Ciągła kontrola własnej produkcji pozwoli wykorzystywać metody przyjazne środowisku, które cechują się niskim oddziaływaniem na środowisko, celem poprawy życia i pracy wszystkich osób.

Kontakt

Email: biuroattilia [dot] com [dot] pl

Nasze strony

Polska:

Polub nas na: facebook.com/TiliaSA

 

Nasze marki

 Sztuczna trawa


Tilia - Nawierzchnie sportowe

Projekt i wykonanie Hiarte